Torty różnej maści stanowią idealny słodki podarunek na wiele okazji. Zwykle są nieodłącznym elementem urodzin, ślubu czy innych wyjątkowych okazji do świętowania. Warto jednak zadbać również o jego dekoracyjne opakowanie, które będzie nie tylko ozdobą, ale także ułatwi transport.

Specjalna dedykacja na pudełku

Pudełka na torty wykonane są zwykle z tektury, na którą w prosty sposób można nanieść specjalną dedykację. Można to zrobić na dwa sposoby:

– samodzielnie przygotować i wydrukować kartę z dedykacją oraz przykleić ją na pudełko;
– zamówić pudełko ozdobne gotowego lub własnego projektu z krótką dedykacją.

Dostępne są różnego rodzaju pudełka na torty – kwadratowe, okrągłe, z okienkiem, rączką czy też przeznaczone do piętrowych tortów o przeróżnych wielkościach. Bez większych problemów można więc wybrać pudełko na tort, który będzie spełniało nasze oczekiwania.

Pudełka z dedykacją będą idealnym dodatkiem do tortu urodzinowego, ale również słodkim podziękowaniem przygotowanym dla gości weselnych.

Logo firmy na pudełku

Warto wykorzystać do reklamy pudełka na tort – na przykład własnej cukierni albo innej firmy nie związanej z branża cukierniczą. Logo cukierni umieszczone na pudełkach na torty lub innych wyrobów to niejako podpis firmowy. Wkomponowany w odpowiednią grafikę może stanowić idealny element ozdobny. Z kolei logo firmy może być świetną reklamą podczas eventów różnego typu.