Niezbędny dodatek dekoracyjny do tortu

Torty różnej maści stanowią idealny słodki podarunek na wiele okazji. Zwykle są nieodłącznym elementem urodzin, ślubu czy innych wyjątkowych okazji do świętowania. Warto jednak zadbać również o jego dekoracyjne opakowanie, które będzie nie tylko ozdobą, ale także ułatwi transport.

Specjalna dedykacja na pudełku

Pudełka na torty wykonane są zwykle z tektury, na którą w prosty sposób można nanieść specjalną dedykację. Można to zrobić na dwa sposoby:

– samodzielnie przygotować i wydrukować kartę z dedykacją oraz przykleić ją na pudełko;
– zamówić pudełko ozdobne gotowego lub własnego projektu z krótką dedykacją.

Dostępne są różnego rodzaju pudełka na torty – kwadratowe, okrągłe, z okienkiem, rączką czy też przeznaczone do piętrowych tortów o przeróżnych wielkościach. Bez większych problemów można więc wybrać pudełko na tort, który będzie spełniało nasze oczekiwania.

Pudełka z dedykacją będą idealnym dodatkiem do tortu urodzinowego, ale również słodkim podziękowaniem przygotowanym dla gości weselnych.

Logo firmy na pudełku

Warto wykorzystać do reklamy pudełka na tort – na przykład własnej cukierni albo innej firmy nie związanej z branża cukierniczą. Logo cukierni umieszczone na pudełkach na torty lub innych wyrobów to niejako podpis firmowy. Wkomponowany w odpowiednią grafikę może stanowić idealny element ozdobny. Z kolei logo firmy może być świetną reklamą podczas eventów różnego typu.