pudełko na muffinki

Pudełko na muffinki, które przyciąga uwagę

W cukiernictwie liczy się nie tylko smak, ale i wygląd. Wypiek może prezentować się jak prawdziwe dzieło sztuki. Już na pierwszy rzut oka zachęcać do spróbowania. Sugerować, że jest przepyszny. Ważne jest także to, aby był odpowiednio zapakowany. Warto wiedzieć, czym musi się wyróżniać opakowanie. Tak, aby było zarówno funkcjonalne, jak i atrakcyjne.

Kartony z nadrukami

Tradycyjne pudełko na muffinki klapowe, czyli zamykane od góry daje wiele możliwości. Na kartonową powierzchnię da się nanieść dowolną grafikę. Również w kolorze. Może to być logo albo rysunek, który przedstawia słodką zawartość. Jest to opcja bardzo ekologiczna, a przy tym elegancka. Tego typu pudełko na muffiny świetnie sprawdzi się w roli opakowania prezentowego. Nie potrzeba już troszczyć się o dodatkowe dekoracje. W środku zmieści się, zależnie od rozmiaru, od kilku do kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu babeczek. Jest to więc rozwiązanie uniwersalne, które zda egzamin zarówno dla potrzeb indywidualnych, rodzinnych, jak również w przypadku bardziej masowych okazji.

Pudełka z okienkiem

Niektóre opakowania na muffiny posiadają na górze charakterystyczny otwór. Przez który doskonale widać zawartość. Są one szczególnie polecane, kiedy produkty cukiernicze prezentują się wyjątkowo atrakcyjnie. Często pakuje się w nie gotowe zestawy babeczek. Zwykle od 4 do 10 sztuk. To rozwiązanie bardzo wygodne i estetyczne. Zawsze przykuwa wzrok, gdy tylko znajdzie się na wystawie, w polu widzenia klientów cukierni. Zachęca do posmakowania słodkości, które eksponuje.